top of page

MAZU 42 WA

Mazu 42 WA'i keşfetmeye hazır mısınız?

mazu-42-mailing.jpg

11.99 metre uzunluğundaki Mazu 42 orta konsollu bir modeldir. Konsol bölümü güçlü ve modern bir tavan sistemi ile korunuyor. Konsolun iki yanındaki geniş yan yürüme yolları ve yüksek yan duvarlarıyla tekne seyir halindeyken bile tekne önüne güvenli geçişi mümkün kılıyor. Mazu 42 sportif görünümü ve agresif tasarımı ile tüm dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Teknenin ön ve arka tarafında konumlandırılmış geniş ve kullanışlı yaşam alanları güvertede konforu üst seviyeye taşıyor. Tekne arkasındaki geniş güneşlenme yatağının sırtlığı hareket ederek 2 farklı kullanım alternatifi sunuyor. Tekne önünde V şeklinde oturma grubu ve yemek masası yer almaktadır.

 

Modelin platform genişliği hem tekne demirlendiğinde hem de iskeleye yanaşıldığında tekneye binme ve karaya çıkma sırasında oldukça kolaylık sağlıyor.

 

Gaggenau marka cihazlarla donatılmış mobil mutfak tekne üzerinde konforlu ve keyifli vakit geçirmeye yardımcı oluyor.

 

Model 8 ton ağırlığı ve özel gövde şekliyle motor sisteminin gücünü tam olarak yansıtıyor. 2 adet 435 beygir Volvo Penta IPS 600 motorlarla güçlendirilmiş Mazu 42, 47 knot maksimum, 32 knot seyir hızına ulaşıyor.

 

Mazu 42’nin geniş tavan yüksekliklerine sahip iç mekanları, İtalyan Foglizzo şirketi tarafından yaratılan Alcantara ve deri döşemelerin mükemmel kullanımı sayesinde zarif ve minimalist bir tarzda dizayn edilmiş. Master kabinin tekne önüne denk gelen bölümünde geniş çift kişilik yatak, iskele tarafta oturma grubu, sancak tarafta ise tam donanımlı banyo yer almaktadır. Tek kabinli veya 2 kabinli olarak üretilebilen Mazu 42 kullanıcısının isteğine göre kişiselleştirilebiliyor.

 

Alt ve üst güverte ışıklandırması Cantalupi tarafından yapılan Mazu 42’de göz yormayan aydınlatmalar zarif ve hoş bir atmosfer yaratıyor.

 

 

2011 yılından bu yana lüks hard top ve açık motor yatlar tasarlayan ve üreten Mazu Yachts, soğuk kalıp sistemi kullanılarak inşa edilmiş şık ve agresif görünümlü motor yatlarıyla tanınıyor. Mazu Yachts, gövdelerine ekstra güç ve hafiflik veren yapı teknikleri ile öne çıkıyor.

bottom of page