top of page

ABSOLUTE 48 COUPE

ABSOLUTE 48 COUPE, YENİ OLASILIKLARIN UFKU...
ABSOLUTE YACHTS, YENİ COUPE SERİSİNİN İLK MODELİNİ SUNAR.

Absolute_48Coupe.png

Absolute Yachts, sportif, konfora adanmış ve çok yönlü yeni Coupé serisiyle lüks yat endüstrisine bir kez daha meydan okuyor. İtalyan tersanesinin tarihinde yepyeni bir bölüm açan Coupé serisi tamamen yeniden yaratıldı. Absolute modellerini ünlü yapan devrim niteliğindeki fikirler bu sefer ilgi çekici yeni özelliklerle geliştirilerek yeni Coupé serisiyle karşımızda. 48 Coupé modelinin öne çıkan özellikleri arasında güneş panelleri, panoramik açıklıklara sahip büyük gövde camları ve yeni yapılandırılabilir dekorun maksimum çok yönlülüğe izin verdiği geniş bir "teraslı" havuzluk yer alıyor.

Modelin sportif hatları Absolute'un ruhunu ve çevreye olan hassasiyetini yansıtıyor. Absolute 48 Coupé, cesur stili, yüksek düzeyde kullanılabilirliği ve sürdürülebilirliğe olan güçlü bağlılığıyla öne çıkıyor. Örneğin, modelin tavanı salonu aşırı ısıtmadan doğal ışığın içeri girmesine izin vermek için şeffaf olan bir dizi güneş paneli ile donatılmıştır. Bu paneller modele kullanışlı ve temiz enerji kaynağı sunmaktadır, bu özellik demir atmış ve çevrenin keyfini çıkarırken oldukça önem kazanmaktadır. Bu seçim Absolute Yachts’ın teknede ve yapım aşamasında olası en az çevresel etkiyi oluşturma ilkesini oldukça iyi bir şekilde yansıtıyor.
Salonun geniş yan camları tüm güverteyi kaplıyor ve panoramik ön camla birlikte kesintisiz görüş sağlıyor. Tekne içinden bakıldığında 360 derecelik nefes kesici bir panoramik manzaraya dönüşüyor. Ayrıca camlar elektrikli açılarak deniz esintisini içeri alıyor ve hoş, doğal bir hava sirkülasyonu yaratıyor.

Havuzluk, görsel engeller olmaksızın geniş ve son derece keyifli bir atmosfere sahiptir. Bu alan, birden fazla farklı yerleşim imkanı sunar ve istenen yaşam biçimine uyum sağlar. Yan küpeştelerin açıklığı doğrudan deniz manzarası sunar ve modelin arka tarafındaki yeni cam korkuluklar salon ve kumanda istasyonundan bile eşsiz bir manzara sunar. Dış mekan mobilyaları, teknedeki farklı ihtiyaçlara uyum sağlayarak farklı konfigürasyonlarda kolayca düzenlenebiliyor; maksimum rahatlama veya ilgi çekici sohbetler için mükemmel ortam sağlanıyor.

48 coupe.PNG

48 Coupé ufuk kavramını benzersiz bir şeyi deneyimlemenin mümkün olduğu yeni ve sınırsız bir boyut olarak yeniden tanımlıyor. Yenilikçi ve ileriye dönük mühendislik sayesinde, tekne sahibi ve misafirleri, öğle yemeği için olduğu kadar keyifli bir  öğleden sonra geçirmek için de mükemmel olan rahat mutfağın tadını çıkarabilirler. 48 Coupé günlük hayatın koşuşturmacasından ve stresinden tam bir özerklik ve güvenlik içinde kaçabileceğiniz ideal bir model. Yüksek tavanlı üç konforlu kabinin bu boydaki yatlar için eşsiz bir yaşam alanı sunduğu güverte altında da eşsiz bir yolculuk sizi bekliyor.

Absolute 48 Coupé’nin 7-12 Eylül 2021’de Cannes Yat Festivali'nde tanıtımı yapılacak.

bottom of page