top of page
AbsoluteLogoColor.png

Absolute, 2002 yılından bu yana Fly, Sport ve Navetta kategorilerinde 40 ile 73 feet arasında lüks yatlar üreten, Absolute S.p.A. adı altında bağımsız olarak faaliyet gösteren uluslararası üne sahip bir İtalyan şirketidir. 

Marka felsefesinin özü markanın isminden de anlaşılacağı gibi ‘Kusursuza Ulaşmak’tır. Çok az insan kusursuza ulaşmak için çabalama hırsına sahiptir ve Absolute çalışanları böyle bir takımdan oluşmaktadır. Absolute İtalyan üretimi bir markadır. Teknelere tutku, denize saygı ve her anlamda güvenlik ile eş anlamlıdır. Absolute eksiksiz bir tekne yönetimini kolaylaştırmak için teknolojinin gücüne inanır. 

“Absolute Küresel Projesi”, dünyanın her kıtasındaki farklı navigasyon ihtiyaçlarını ve kültürlerini karşılamaya yönelik kurumsal bir taahhüttür. Hava eğilimleri, alışkanlıklar ve gelenekler gibi dünyanın dört bir yanını karakterize eden değişik koşulların hepsine cevap verebilmek özel ve üretken bir yöntem gerektirir. Absolute lüks yatlarının tamamı, dünyadaki tüm sular üzerinde en iyi seyir deneyimini sağlar.

Absolute Coupe.jpg
FLY.jpg
Absolute-FLY.jpg
Absolute-Navetta.png
bottom of page