top of page
galeon.png

1982 yılında kurulan Galeon, 30- 78 feet aralığında lüks yat ve motorlu tekne yapımında uzmanlaşmış Polonya asıllı bir şirkettir. 35.000 metrekare üretim tesisi ve 1400’ün üzerinde kalifiye çalışana sahip şirket Avrupa’nın önde gelen tekne üreticilerinden biridir. 1998 yılından beri ISO 9000 ve CE sertifikalı tekneler üreten Galeon, kaliteli tekne üretiminde Avrupa’nın bir numarası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Galeon daha büyük modeller geliştirmek ve inşa etmek için Baltık denizine doğrudan erişimi olan ikinci bir üretim tesisi kurarak sürekli büyüme hedeflerine ulaşmıştır. Galeon yat sahipleri için de bağlama imkanı sunan özel bir marina ile Galeon geleceğe hazır.

Galeon, lüks yatlar inşa etme konusundaki yılların deneyimini, dünyaca ünlü başarılı tasarımcılardan Tony Castro Design Studio ve Tony Curtò Design bilgeliğiyle ve bilgisiyle birleştiriyor. Konsept aşamalarından itibaren tasarımcılarla yakın bir şekilde çalışıyor, onlara yatın tüm yönleri hakkında geri bildirim sağlıyor. Kaliteli bir ürün oluşturmak için sadece mevcut en iyi bileşenleri ve en son teknolojiyi kullanıyor. 

Rekabette kalabilmek için tasarım sınırlarını zorlamanın, yepyeni fikirler eklemenin ve cesur çözümler uygulamanın bilincinde, Galeon yatları sürekli olarak geliştirilmeye devam ediliyor. 

Galeon’un Tony Castro Design Studio ve gelecek vaat eden Roberto Curtò Design ile uzun süreli iş birliği, tekrar tekrar başarılı bir kombinasyon olduğunu kanıtlamıştır.

Mükemmel işçiliğin ürünü  olan her Galeon yatı, 30 yıllık tecrübe ve kalite odaklı üretiminin sonucunda dünyanın dört bir tarafında teknelerinden memnun, sadık Galeon kullanıcılarına ve hızlı bir büyüme oranına ulaşmıştır.  Galeon’un her teknesine uyguladığı muhteşem el işçiliği ve son teknoloji, her Galeon yatını emsalsiz bir mücevhere dönüştürüyor. 

Galeon’da her yeni proje, güzel ve unutulmaz bir tekne yaratmak için cesur bir fikirle başlar. Yıllar boyunca edindiği paha biçilmez deneyim Galeon’un yenilikçi tekne üreticilerinin ön saflarında yer almasını ve sürekli göz alıcı, cesur tasarımlar sunmasını sağlıyor.  

Yıllar geçtikçe Galeon yatları harika tasarımları, üstün performansları ve kaliteli işçilik seviyeleri ile dünya çapında tanınır hale geldi. Detaylara gösterilen özen ve sürekli gelişme isteği Galeon’u sürekli ileriye götürüyor.

galeon imza logo.png
Galeon 1.jpg
Galeon 2.jpg
Galeon 3.jpg
Galeon 4.jpg
bottom of page