top of page
SeaRayLogo_Black.png

Sea Ray 19 - 40 feet uzunluk aralığında kaliteli spor tekneler, bowriderler, kabinli günlük gezi tekneleri üreten dünyanın en büyük tekne üreticisidir. 

1959 yılında C.N. Ray tarafından Oxford, Michigan’da kurulan Sea Ray, gezinti tekneleri üretiminde ilk defa fiber ve yüksek teknolojili kompozit materyalleri kullanan tekne üreticilerinden biri olmuştur.

Sea Ray'in eşsiz dizayn, performans, tasarım, teknik sistemler ve daha birçok alandaki devamlı yenilikleri; teknoloji ve kaliteli üretim süreçleri ile ilgili devrim niteliğindeki buluşları; şirketin gezinti tekne üreticileri arasındaki lider konumunu yarım yüzyıldan fazla bir süredir korumasını sağlamıştır.

Sea Ray 1986 yılında Brunswick Şirketler Grubu’nun bir parçası olmuştur. Bu birleşme ile Brunswick dünyanın en büyük deniz motoru ve tekne üreticisi haline gelmiştir. En yakın rakibinin iki katı büyüklüğündeki Brunswick Şirketler Grubu’nun gücünü ve uzmanlığını arkasına alan Sea Ray, sektörün en nitelikli çalışanlarını istihdam edebilme, yeni fikir ve buluşlara yatırım yapabilme avantajı ile sektörün lideri konumuna gelmiştir.

Sea Ray'in kurumsal politikası gereği, şirket çalışanları müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede  tutabilmek için büyük özveri gösterirler. Bu sayede, Sea Ray dünya üzerinde müşteri memnuniyeti en yüksek olan tekne üreticilerinden biridir. 

Sea Ray'de kalite, detaylara verilen önem, en iyi tedarikçiler, en kaliteli malzemeleri kullanmak, sektörün en iyileri ile çalışmak, ya da her zaman en iyiyi sunma arzusu değildir sadece... Kalite, Sea Ray ailesindeki herkes tarafından benimsenmiş bir yaşam tarzıdır.

1959'dan bu yana, Sea Ray denizlerin en fazla arzu edilen tekneleri arasında ilk sırada yer alır. Sea Ray’in başarısı, Sea Ray sahiplerinin su üzerindeki zamanını iyileştirme konusundaki kararlılığından kaynaklanmaktadır.

MODELLER

sundancer banner.png
sr 1.PNG
slx banner.png
slx boat bar.png
sdx banne.png
sdx boat bar.png
sunsport banner.png
sunsport boat bar.png
spx banner.png
spx boat bar.png
bottom of page