top of page

Absolute Navetta 64

Avrupa Yılın Yatı ödülünü kazandı!

Her sene tekne endüstrisinin en iyilerinin ödüllendirildiği Denizcilik ve yat dünyasının Oscar ödülleri olarak kabul edilen European Powerboat Award (Avrupa Yılın Yatı) 2021 ödül töreni 22 Ocak Cuma günü gerçekleşti.

Avrupa'nın önde gelen yat dergilerinin editörlerinden oluşan yatçılık sektöründe uzman uluslararası jürinin toplam 25 aday tekneyi 8, 10, 14, 20 metre ve deplasman tekneler kategorisinde değerlendirmesi sonucunda Absolute Navetta 64 işlevsellik ve yaşanabilirlik özellikleri ile 20 metre kategorisinde Yılın yatı ödülünün sahibi oldu.

Değerlendirme kriterleri arasında işçilik, güvenlik, sürüş davranışı, tasarım, alan dağılımı ve fiyat-performans oranı gibi parametreler aday gösterme ve oylama sürecinde temel rol oynadı.

Navetta 64 flybridge trawler modellerin mükemmel kombinasyonunu temsil ediyor. Navetta 64, hem iç mekanlarında hem de güvertelerinde geniş alanlar sunuyor. Geniş gövde camları ve yüzme platforma doğrudan erişim sağlayan yenilikçi arka kabin uygulaması, su üzerinde benzersiz bir yaşam tarzı duygusu uyandırıyor.

Başarılı bir denizcilik sezonunun ardından Absolute Yachts Navetta 64 modeli ile bir kez daha Avrupa Yılın Yatı ödülünü kazanmanın gurururu yaşıyor.

youtube_PNG21.png
bottom of page