top of page

ABSOLUTE NAVETTA 64 

" EN İYİ SEYAHAT TEKNESİ "

BEST OF BOATS AWARD 2020 (EN İYİ TEKNE ÖDÜLLERİ 2020)

ABSOLUTE NAVETTA 64  EN İYİ SEYAHAT TEKNESİ ÖDÜLÜNÜ KAZANDI.

 

19 Kasım Perşembe günü Berlin’de Best Of Boats Awards 2020 (En İyi Tekne Ödülleri 2020) ödül töreni aday tekne ve tersanelerin katılımıyla düzenlendi.

 

Best of Boats Awards 2014 yılında verilmeye başlanan, motorlu tekne dünyasında yeni başlayan, aile, eğlence, balıkçılık ve seyahat kategorilerinde yılın en iyi yatlarını belirlemeyi amaçlayan tek ödüldür.

 

Absolute Navetta 64 — The Absolute Pathfinder — Seyahat kategorisinde “En İyi Seyahat Teknesi” ödülünü kazandı.

Denizcilik sektöründe deneyime ve tekne testleri konusunda uzmanlığa sahip gazetecilerinden oluşan Best of Boats Awards jürisine göre Navetta 64, 60 fit kategorisinde şimdiye kadar üretilen ve değerlendirdikleri en büyük tekne oldu. Navetta 64’ün tam boyu 64 fit 5 inç olması dolayısıyla teknedeki alan çok büyük, ferah ve aydınlıktır. İnanılmaz master kabine ek olarak, yeni Navetta 64'ün arkasında bir beach club da var.

 

Hepsi çeşitli yayınevlerine mensup 18 uluslararası gazetecinin oluşturduğu jüri, Avrupa tekne endüstrisinin en iyi yeniliklerini arıyorlardı ve 21 resmi finalist tekne arasından farklı kategorilerde kazananları açıkladılar.

 

İtalya, Piacenza'daki tersanenin genel merkezinden açıklama yapan Absolute Satış ve Ticari Genel Müdürü Cesare Mastroianni, "Böyle bir ödüle aday gösterilmek ve her şeyden ötesi kazanmak inanılmaz heyecan verici!" dedi. Navetta'nın çizgisinin arkasındaki konsept birkaç yıl önce doğdu: teknelerimizin, sahiplerine evlerinden uzak hissetmeden seyahat etme imkanı vermesini istedik. Bu özel projeye 'Absolute Pathfinder’ ‘Mutlak Yol Bulucu' adını verdik çünkü Navetta 64'te yer sınırlaması olmadan istediğiniz yere gerçekten seyahat edebilirsiniz. "

youtube_PNG21.png
bottom of page