top of page

Boston Whaler En Prestijli Güvenlik

Ödülünü Kazandı

BOSTON-WHALER-ÖDÜL.png

Boston Whaler’ın Edgewater tesisi, Brunswick tarafından yürütülen bir programda verilen en büyük ödül olan prestijli Brunswick Güvenlik Liderliği Ödülü’nü kazandı.

Brunswick CEO’su David Foulkes, 31 Temmuz 2019’da düzenlenen tören sırasında Whaler’ın güvenlik komitesine ödülünü takdim etti. Boston Whaler 10.000 $ 'lık ödülü Burns Bilim Teknik Okulu ve Edgewater Hayvan Barınağı’na 5.000’er $ olarak bağışlayacağını açıkladı.

Ödül töreninde Boston Whaler Başkanı Nick Stickler, Whaler çalışanları ve yöneticilerini başarılarından dolayı tebrik etti. Brunswick ailesinde herkesin, bir diğerinin iyiliğine verdiği önem sayesinde en yüksek standartları yakaladıklarını ve sağlık ve güvenliğe yönelik devam eden çalışmalarının Brunswick tarafından ödüllendirilmesinden dolayı gurur duyduğunu belirtti.

Brunswick Güvenlik Liderliği Ödülü, Brunswick üst yönetimi tarafından en iyi performans gösteren tesislere verildi. 2018 boyunca gösterdikleri performansları doğrultusunda değerlendirilen 3 tesisten biri Boston Whaler’dı. Diğer tesisler ise Sürdürülebilir Güvenlik Performansı ve Seçkin Güvenlik Ödülü kazandılar. Programın amacı, iş güvenliği farkındalığı yaratarak ve uygulayarak, işyeri kazalarını ve yaralanmalarını en aza indirip, iyileştirerek olağanüstü güvenlik ve sağlık performansları kazanan çalışanları ve tesisleri teşvik etmek, tanımak ve ödüllendirmektir.  

Foulkes, “İnsanlar, Enerji, Çevre ve Ürünlerle birlikte, Brunswick’in sürdürülebilirlik çabalarının dört dayanağıdır. Çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve Boston Whaler’ın faaliyet gösterdiği tüm topluluklarının daha mutlu, daha sağlıklı ve daha doyurucu yaşamlar sürmesini istiyoruz. Güvenlik ve sağlık bu çalışmalarının temel bileşenlerini oluşturuyor. Toplamda 25 Brunswick tesisinde 2018 yılında hiçbir iş kazası gerçekleşmedi. Boston Whaler ve çalışanlarını muazzam çalışmaları için tebrik ediyorum.’’

bottom of page