top of page

BOSTON WHALER 405 CONQUEST

MACERAYA HAZIR MISINIZ?

deniz-yatcılık-05.12.2019.png

Boston Whaler 405 Conquest, Denizlerin SUV’u…

Yeni Boston Whaler 405 Conquest, denizlerin SUV’u karşımızda…

Maceraya her zaman hazır 405 Conquest inanılmaz performansı, çok yönlü ve kolay kullanımıyla göz dolduruyor. 405 Conquest, tekne önündeki geliştirilmiş keyifli bölüm, dönüştürülebilir kullanım mahalli, kullanıcı ve 2 kişinin uyuyabileceği kabinleri ile Conquest serisine sofistike ve lüks bir dokunuşta bulunuyor.

Uzun seyirlerin ve gece konaklamalarının tadına varabileceğiniz bu yeni modelle ister uzak denizlerde balık avına çıkın ister hazırlıksız toplantılara ev sahipliği yapın, asla konfor ve özel yetenek arasında seçim yapmak zorunda kalmayacaksınız.

Alt güvertenin ön tarafında bir kullanıcı kabini, arka tarafında 2 kişinin uyuyabileceği konaklama bölümü, ayrı duş kabinine sahip kapalı bir banyo, kullanışlı bir mutfak ve bir oturma grubu yer alıyor. Oturma grubu dolgu minderleri ile yatağa dönüşebiliyor.

Tekne önündeki cam, görüş kısıtlamasını ortadan kaldırmak ve denizle daha yakın bir bağlantı hissetmek için tekne eninde tek bir parça olarak tasarlanmış. İskele ve sancak tarafta açılabilen yan camlar opsiyonel aksesuarlardan.

4 adet 300 beygir Mercury Verado motorlar ile güçlendirilebilen model etkileyici bir güç ve kontrol sunuyor. Modelin iskele tarafında konumlandırılan joystick kullanım opsiyonu iskele taraftan yanaşma sırasında oldukça kullanışlı hale geliyor, iskele taraftan yanaşmalar sırasında tekne yan gövdesinde bulunan dalış kapısını tekneye inip binmede efektif olarak kullanılabiliyor.

Tekne arkasındaki balık hazırlama bölümü farklı balıkçılık ve eğlence aktivitelerine doğrultusunda isteğe göre şekillenebiliyor.

Modelin havuzluğundaki oturma grupları bir çok farklı şekilde kullanılabiliyor. Havuzlukta wet bar arkasındaki koltuk, ufak bir dokunuşla ekstra bir balık hazırlama istasyonuna dönüşebiliyor. Tüm koltukların altları depo bölümü veya buzdolabı gibi aksesuar eklenebilecek şekilde dizayn edilmiş. Wet barda buzdolabı, set üstü ocak, lavabo, şarap saklama bölümü ve depo alanları yer alıyor.

İskele bölümdeki gizli masalı eşsiz oturma grubu, 2 kişinin karşılıklı oturabileceği şekilde veya uzun tek bir uzanma koltuğu şeklinde ayarlanabiliyor.

Tekne önü ve arkasında yaylı yataklar, kabindeki elektrikli yatak başı ve yatak altının depo olarak fonksiyonel kullanımı, corian tezgahlar, akustiği mükemmel ses sistemi, Seakeeper gyro opsiyonu ve  kaliteli bitişler 405 Conquest’in saymakla bitmeyecek lüks dokunuşları arasında yer alıyor.

 

Teknik özellikler

Boy : 12,16 m

En : 4.11 m

Derinlik : 0,79 m

Yakıt kapasitesi : 2271 lt

405-CONQUEST-TEKNİK.jpg

PDF Katalog

bottom of page